Propagační sluneční brýle

Propagační sluneční brýle

Propagační sluneční brýle s možností potisku (vašeho loga).

Reklamní sluneční brýle je možné opatřit brandingem na obou nožičkách, ideálně je možné použít tiskovou technologii tampon tisk, která se na reklamní předmět ideálně hodí a dobře vynikne nebo sítotisk na textilní pouzdro. Barva brýlí je shodná s textilním pouzdrem. Brýle mají tmavě tónovaná skla, certifikováno UV 400. Brýle jsou ve 4 různých barvách.

  • 1 velikost
  • Materiál: polyester, měď, akryl
  • Váha: 25 g
  • Barva: stříbrná, modrá, zelená, oranžová
Propagační sluneční brýle
Propagační sluneční brýle
Propagační sluneční brýle
Propagační sluneční brýle
Propagační sluneční brýle
Propagační sluneční brýle

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz je web plný reklamních předmětů a dárků. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky nebo kolegy, tak zde se můžete inspirovat. Web je strukturován, tak aby bylo možné si najít předmět, který hledáte.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Tedy skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat nebo si samy chtějí předmět vyzdobit či potisknout. Na webu naleznete nejrůznější lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral opravdu každý.

www.textil-pro-firmy.cz , web pro reklamní a pracovní textil. Široký sortiment textilu z evropských skladů pro rychlý odběr. Na textil našijeme nebo ho potiskne. Ideální volba pro firmy, které objednávají pracovní oděvy nebo reklamní textil pro svou firmu. Na webu najdete montérky, hotelový a restaurační textil, zdravotnický textil, ale také trička, blůzy, pánské košile k potisku nebo například zimní čepice.

Reklamni Dary od Societe – YouTube kanál, kde najdete mnoho zajímavých reklamních předmětů a dárků ve formě videa. Na YouTube kanálu společnosti Société najdete inspiraci na reklamní dary a pozornosti, rozhodně neváhejte se na Youtube kanál podívat. Videa dodávají výrobci i pracovníci spolešnosti Société.