Propagační BBQ set 7ks

Propagační BBQ set 7ks

Propagační BBQ set 7ks s možností potisku (vašeho loga).

Propagační BBQ set 7ks je možné opatřit brandingem, ideálně je možné použít tiskovou technologii sítotisk, která se na reklamní předmět ideálně hodí a dobře vynikne. Sada obsahuje: špachtle, kleště, grilovací kartáč, kartáč a vidlička, plastové držadla v designu golfových holí, třepačky soli a pepře v designu golfových míčků, v caddy bagu z nylonu.

  • Rozměr: 50 x 15 cm
  • Materiál: nerez ocel/plast/nylon
  • Váha: 817 g
  • Barva: černo/stříbrná
Propagační BBQ set 7ks
Propagační BBQ set 7ks
Propagační BBQ set 7ks
Propagační BBQ set 7ks
Propagační BBQ set 7ks
Propagační BBQ set 7ks

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz je web plný reklamních předmětů a dárků. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky nebo kolegy, tak zde se můžete inspirovat. Web je strukturován, tak aby bylo možné si najít předmět, který hledáte.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Tedy skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat nebo si samy chtějí předmět vyzdobit či potisknout. Na webu naleznete nejrůznější lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral opravdu každý.

Reklamni Dary od Societe – YouTube kanál, kde najdete mnoho zajímavých reklamních předmětů a dárků ve formě videa. Na YouTube kanálu společnosti Société najdete inspiraci na reklamní dary a pozornosti, rozhodně neváhejte se na Youtube kanál podívat. Videa dodávají výrobci i pracovníci spolešnosti Société.