Propagační 12 dílný dřevěný set

Propagační 12 dílný dřevěný set

Propagační 12 dílný dřevěný set s možností potisku (vašeho loga).

Propagační 12 dílný set ze dřeva je možné opatřit brandingem, ideálně je možné použít tiskovou technologii tampon tisk, laser nebo sítotisk na zadní stranu krabičky, všechny technologie se na reklamní předmět ideálně hodí a dobře vyniknou. 12ti dílný set. 2 tužky, 6 pastelek, ořezávátko, guma, pravítko jako krytka dřevěné krabičky.

  • Rozměr: 20,5 x 4,2 x 2,3 cm
  • Materiál: dřevo
  • Váha: 85 g
  • Barva: přírodní
Propagační 12 dílný dřevěný set
Propagační 12 dílný dřevěný set
Propagační 12 dílný dřevěný set
Propagační 12 dílný dřevěný set

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz je web plný reklamních předmětů a dárků. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky nebo kolegy, tak zde se můžete inspirovat. Web je strukturován, tak aby bylo možné si najít předmět, který hledáte.

www.papirovedary.cz – zde najdete praktické pozornosti nejen na kancelářský stůl! Na webu najdete mnoho kancelářských a praktických doplňků, jako jsou diáře nebo bloky s vlastním potiskem. Dále zde najdete papírové desky s individuálním potiskem, reklamní papírové kelímky, případně papírové čepice.

www.propiska-reklamni.cz je specializovaný web na reklamní propisky, kde najdete skvělé, kvalitní a cenově dostupné reklamní propisky, které se hodí pro každou příležitost. Na webu najdete široký sortiment od levných plastových propisek až po kovové propisky. K dispozici jsou i propisky luxusní od známých značek, jako je například Parker nebo Luanda.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Tedy skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat nebo si samy chtějí předmět vyzdobit či potisknout. Na webu naleznete nejrůznější lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral opravdu každý.

Reklamni Dary od Societe – YouTube kanál, kde najdete mnoho zajímavých reklamních předmětů a dárků ve formě videa. Na YouTube kanálu společnosti Société najdete inspiraci na reklamní dary a pozornosti, rozhodně neváhejte se na Youtube kanál podívat. Videa dodávají výrobci i pracovníci spolešnosti Société.