Potah na sedadlo kola

Potah na sedadlo kola

Potah na sedadlo kola s možností potisku (vašeho loga).

Potah je možné opatřit brandingem, ideálně je možné použít tiskovou technologii sítotisk, která se na reklamní předmět ideálně hodí a dobře vynikne. Potah na sedadlo kola patří mezi drobné pomůcky aktivních cyklistů. Vyroben z hmoty odolné proti prachu, pylům a lehkému dešti. Díky gumičce se přizpůsobí rozměrům jakékoliv sedačky. Dostupný ve dvou universálních barevných provedeních.

  • Rozměr: 220 x 250 x 2 mm
  • Materiál: plast
  • Barva: tmavě modrá, černá
potah na sedadlo kola
potah na sedadlo kola
potah na sedadlo kola
potah na sedadlo kola
potah na sedadlo kola
potah na sedadlo kola
potah na sedadlo kola
potah na sedadlo kola

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz, je webem plným reklamních předmětů a darů. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky či kolegy, tak tady je to správné místo, kde se inspirovat! Web je strukturován, tak aby bylo možné najít předmět, který právě Vaše firma hledá.

www.expresdary.cz, poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat, nebo si sami chtějí předmět vyzdobit nebo potisknout. Na webu naleznete lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral každý.

www.textil-pro-firmy.cz, web věnovaný reklamnímu a pracovnímu textilu. Široký sortiment textilu z evropských skladů a s možností rychlého dodání. Na textil našijeme nebo ho potiskneme. Ideální volba pro firmy, které objednávají pracovní oděvy nebo reklamní textil pro svou společnost. Na webu najdete montérky, hotelový a restaurační textil, zdravotnický textil. Dále také trička, blůzy, pánské košile k potisku nebo například zimní čepice.

www.reklamni-katalog.cz, je webem plný reklamních katalogů, které jsou roztříděny do různých kategorií, tak abyste se mohli snadno inspirovat při výběru reklamních darů. K dispozici jsou katalogy jedno druhové, specializované na jeden sortiment např. cukrovinky nebo textil, ale i více druhové katalogy. Více druhové katalogy obsahují průřez různými segmenty reklamních předmětů od propisek přes kuchyňské předměty až po předměty do Vaší kanceláře.