Plážový polštářek

Plážový polštářek

Plážový polštářek s možností potisku (vašeho loga).

Tento reklamní nafukovací plážový polštářek s jednou transparentní stranou je k dispozici v několika barvách. Je například ideální na pláž, k bazénu, ale i do autobusu apod. Je lehký, skladný, příjemný na odpočinek.

  • rozměr: 330 x 180 mm
  • váha: 728 g
  • materiál: PVC
  • barva: bílá, žlutá, červená, modrá, zelená

Plážový polštářek:

plážový polštářek
plážový polštářek

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz, je webem plným reklamních předmětů a darů. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky či kolegy, tak tady je to správné místo, kde se inspirovat! Web je strukturován, tak aby bylo možné najít předmět, který právě Vaše firma hledá.

www.papirovedary.cz, zde najdete praktické pozornosti nejen na kancelářský stůl! Na webu naleznete mnoho kancelářských a praktických doplňků, jako jsou diáře, kalendáře nebo bloky s vlastním potiskem. Dále zde najdete papírové desky s individuálním potiskem, reklamní papírové kelímky a papírové čepice.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat, nebo si sami chtějí předmět vyzdobit nebo potisknout. Na webu naleznete lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral každý.