Papírová složka s propiskou

Papírová složka s propiskou

Papírová složka formátu A4 z papírové lepenky: 450 g/m². Obsahuje poznámkový blok: 20 listů z recyklovaného papíru a kuličkové pero s modrou náplní. Rozměr složky je 230 x 320 x 15 mm. Složka je šetrná k životnímu prostřední a je za příznivou cenu. Potisk je možný umístit na desky a propisku.

Papírová složka
Papírová složka

Firma Société již více než 15 let poskytuje rady a cenné zkušenosti v oblasti propagačních předmětů, reklamního textilu a tiskové reklamy. Společnost Société má v sortimentu desítky tisíc reklamních darů, firemních pozorností a jiných propagačních prezentů. Poskytované portfolio služeb a reklamních předmětů společnosti Société je velice široké a různorodé. V sortimentu naleznete například papírové dary, psací potřeby, reklamní textil, ale také reklamní cukrovinky nebo reklamní nápoje. Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.papirovedary.cz, zde najdete praktické pozornosti nejen na kancelářský stůl! Na webu naleznete mnoho kancelářských a praktických doplňků, jako jsou diáře, kalendáře nebo bloky s vlastním potiskem. Dále zde najdete papírové desky s individuálním potiskem, reklamní papírové kelímky a papírové čepice.