Obrazovka LCD psacího tabletu

Obrazovka LCD psacího tabletu

Obrazovka LCD psacího tabletu s možností potisku (vašeho loga).

Uzamykatelná obrazovka LCD psacího tabletu se stylusem. ABS rámeček a pero. Je k dispozici v několika barvách.

  • Materiál: ABS rámeček a pero
  • Rozměr: 0,5 x 22,8 x 14,5 cm
  • Váha: 130 g
  • Barva: červená, světle zelená, modrá, bílá, černá
Obrazovka LCD psacího tabletu
Obrazovka LCD psacího tabletu

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz, je webem plným reklamních předmětů a darů. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky či kolegy, tak tady je to správné místo, kde se inspirovat! Web je strukturován, tak aby bylo možné najít předmět, který právě Vaše firma hledá.

www.itdary.cz , zde naleznete USB disky, power banky, bluetooth klávesnice, bezpečnostní krytky na web kameru nebo dokonce karaoke bluetooth reproduktor s mikrofonem. Ideální web pro hledání elektronických gadgetů a vychytávek!

www.propiska-reklamni.cz je specializovaný web pro výběr reklamní propisky, kde jsou kvalitní a cenově dostupné propisky, které se hodí pro každou příležitost. Na webu je široký sortiment od levných plastových propisek až po propisky kovové. K dispozici jsou i luxusní pera od známých značek, jako je Parker nebo Luanda.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat, nebo si sami chtějí předmět vyzdobit nebo potisknout. Na webu naleznete lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral každý.