Obědová souprava

Obědová souprava

Obědová souprava s možností potisku (vašeho loga).

Tato propagační Obědová sada obsahuje všechny prvky, které potřebujete pro výtečný oběd. Má láhev s vodou, nádobu na potraviny a termální sáček. Kontejner má různé oddíly, které lze podle potřeby přeskupit. V sadě je navíc lžíce. Tepelný vak s izolací PEVA. Nádoba a láhev na vodu jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu BPA FREE. Kapacita: 1200 ml + 540 ml. Pouzdro je možné opatřit brandingem. Je možné použít tiskovou technologii tampon tisk, UV potisk nebo technologii transferový sítotisk. Lze potisknout i samotné produkty v obsahu uvnitř obalu.

  • Materiál: plast, polyester, PEVA
  • Rozměr: 200 x 180 x 145 mm, délka držadla 215 mm
  • Váha: 452 g
  • Barva: světle modrá, světle zelená
Obědová souprava
Obědová souprava
Obědová souprava
Obědová souprava
Obědová souprava
Obědová souprava
Obědová souprava
Obědová souprava

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz, je webem plným reklamních předmětů a darů. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky či kolegy, tak tady je to správné místo, kde se inspirovat! Web je strukturován, tak aby bylo možné najít předmět, který právě Vaše firma hledá.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat, nebo si sami chtějí předmět vyzdobit nebo potisknout. Na webu naleznete lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral každý.

www.reklamni-napoje.cz, je web zaměřený na reklamní nápoje od vod, přes ovocné reklamní nápoje, energetické nápoje až po alkoholické reklamní nápoje. Možnost výroby energy drinků s logem firmy, kávových ,,shotů´´, minerálních vod, džusů nebo i ledniček na míru pro Vaši firmu s Vaším logem!

www.reklamni-katalog.cz, je webem plný reklamních katalogů, které jsou roztříděny do různých kategorií, tak abyste se mohli snadno inspirovat při výběru reklamních darů. K dispozici jsou katalogy jedno druhové, specializované na jeden sortiment např. cukrovinky nebo textil, ale i více druhové katalogy. Více druhové katalogy obsahují průřez různými segmenty reklamních předmětů od propisek přes kuchyňské předměty až po předměty do Vaší kanceláře.