LED tkaničky do bot

LED tkaničky do bot

LED tkaničky do bot s možností potisku (vašeho loga).

Propagační LED tkaničky je možné opatřit brandingem, ideálně je možné použít tiskovou technologii tampon tisk, která se na reklamní předmět ideálně hodí a dobře vynikne. LightsUp! LED tkaničky. Tkaničky, které spojují zábavu, bezpečnost a funkčnost dohromady. Vhodné pro všechny druhy obuvi, věku a aktivit. Každá tkanička je 120 cm dlouhá a má 10 LED. Panel ve středu poskytuje ovládání pro zapnutí/vypnutí světel nebo pro jejich rozsvícení. Dodává se v široké škále barev a uprostřed je velká dekorační plocha. Tkaničky jsou k dispozici ve několika barvách.

  • Rozměr: 125 x 2,40 x 1,30 cm
  • Materiál: polyester
  • Váha: 36 g
  • Barva: červená, oranžová, bílá, zelená, modrá
LED tkaničky do bot
LED tkaničky do bot
LED tkaničky do bot
LED tkaničky do bot
LED tkaničky do bot
LED tkaničky do bot
LED tkaničky do bot
LED tkaničky do bot

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz je web plný reklamních předmětů a dárků. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky nebo kolegy, tak zde se můžete inspirovat. Web je strukturován, tak aby bylo možné si najít předmět, který hledáte.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Tedy skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat nebo si samy chtějí předmět vyzdobit či potisknout. Na webu naleznete nejrůznější lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral opravdu každý.

www.textil-pro-firmy.cz , web pro reklamní a pracovní textil. Široký sortiment textilu z evropských skladů pro rychlý odběr. Na textil našijeme nebo ho potiskne. Ideální volba pro firmy, které objednávají pracovní oděvy nebo reklamní textil pro svou firmu. Na webu najdete montérky, hotelový a restaurační textil, zdravotnický textil, ale také trička, blůzy, pánské košile k potisku nebo například zimní čepice.

Reklamni Dary od Societe – YouTube kanál, kde najdete mnoho zajímavých reklamních předmětů a dárků ve formě videa. Na YouTube kanálu společnosti Société najdete inspiraci na reklamní dary a pozornosti, rozhodně neváhejte se na Youtube kanál podívat. Videa dodávají výrobci i pracovníci spolešnosti Société.