Kryt čelního skla s přísavkami v sáčku

Kryt čelního skla s přísavkami v sáčku

Kryt čelního skla s přísavkami v sáčku s možností potisku (vašeho loga).

Propagační kryt čelního skla je možné opatřit brandingem, ideálně je možné použít tiskovou technologii sítotisk, která se na reklamní předmět ideálně hodí a dobře vynikne. Kryt čelního skla s přísavkami zabalenými v sáčku se stahovací šňůrkou a plastovou zátkou.

  • Rozměr: 200 x 70 cm
  • Materiál: polyester
  • Váha: 87 g
  • Barva:stříbrná
Kryt čelního skla s přísavkami v sáčku
Kryt čelního skla s přísavkami v sáčku
Kryt čelního skla s přísavkami v sáčku
Kryt čelního skla s přísavkami v sáčku

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz je web plný reklamních předmětů a dárků. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky nebo kolegy, tak zde se můžete inspirovat. Web je strukturován, tak aby bylo možné si najít předmět, který hledáte.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Tedy skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat nebo si samy chtějí předmět vyzdobit či potisknout. Na webu naleznete nejrůznější lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral opravdu každý.

www.textil-pro-firmy.cz , web pro reklamní a pracovní textil. Široký sortiment textilu z evropských skladů pro rychlý odběr. Na textil našijeme nebo ho potiskne. Ideální volba pro firmy, které objednávají pracovní oděvy nebo reklamní textil pro svou firmu. Na webu najdete montérky, hotelový a restaurační textil, zdravotnický textil, ale také trička, blůzy, pánské košile k potisku nebo například zimní čepice.

Reklamni Dary od Societe – YouTube kanál, kde najdete mnoho zajímavých reklamních předmětů a dárků ve formě videa. Na YouTube kanálu společnosti Société najdete inspiraci na reklamní dary a pozornosti, rozhodně neváhejte se na Youtube kanál podívat. Videa dodávají výrobci i pracovníci spolešnosti Société.