Eko propiska

Eko propiska

Eko propiska s možností potisku (vašeho loga).

Propiska FOLL byla vyrobena pro všechny zastánce ekologie a výroby z přírodních surovin. Těleso této propisky je vyrobeno z přírodního bambusu, a klipu a koncovky vyrobené v 50 % z přírodní slámy. Na myšlenku ochrany životního prostředí navazuje také klip ve tvaru listu. Automatická propiska. Náplň typu X20 v modré barvě.

  • Rozměr: 146 x ⌀12 mm
  • Materiál: bambus, pšeničná sláma
  • Barva: přírodní a doplňky buď bílé, zelené nebo černé
Eko propiska
Eko propiska
Eko propiska

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz, je webem plným reklamních předmětů a darů. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky či kolegy, tak tady je to správné místo, kde se inspirovat! Web je strukturován, tak aby bylo možné najít předmět, který právě Vaše firma hledá.

www.reklamni-cukrovinky.cz , je specializovaná stránka na ,,sladké dary´´, kde jsou všemožné druhy cukrovinek pro firmy a jejich zákazníky. V sortimentu jsou nejrůznějších druhy bonboniér, reklamních lízátek a bonbónů, reklamních nápojů, dárkových balíčků. Najdete zde také nejrůznější svatební cukrovinky nebo ,,fit mlsání´´.

www.propiska-reklamni.cz je specializovaný web pro výběr reklamní propisky, kde jsou kvalitní a cenově dostupné propisky, které se hodí pro každou příležitost. Na webu je široký sortiment od levných plastových propisek až po propisky kovové. K dispozici jsou i luxusní pera od známých značek, jako je Parker nebo Luanda.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat, nebo si sami chtějí předmět vyzdobit nebo potisknout. Na webu naleznete lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral každý.