Dóza na potraviny

Dóza na potraviny 

Dóza na potraviny s možností potisku (vašeho loga).

Reklamní potravinovou dózu je možné opatřit brandingem, ideálně je možné použít tiskovou technologii tampon tisk, která se na reklamní předmět ideálně hodí a dobře vynikne. Dóza je umělohmotná s přísadou v podobě pšeničné slámy, která snižuje množství umělých hmot použitých k výrobě. Je tvořená dvěmi přihrádkami – větší a menší. Navíc jsou k němu přiložené nůž a vidlička, díky tomu nejen šetří místem, ale příbory jsou vždy po ruce. Reklamní předměty mohou být použity v mikrovlnné troubě nebo myčce.

  • Rozměr: 195 x 118 73 mm
  • Materiál: pšeničná sláma
  • Objem: 720 ml
  • Barva: béžová
Dóza na potraviny
Dóza na potraviny
Dóza na potraviny
Dóza na potraviny
Dóza na potraviny
Dóza na potraviny

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz je web plný reklamních předmětů a dárků. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky nebo kolegy, tak zde se můžete inspirovat. Web je strukturován, tak aby bylo možné si najít předmět, který hledáte.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Tedy skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat nebo si samy chtějí předmět vyzdobit či potisknout. Na webu naleznete nejrůznější lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral opravdu každý.

Reklamni Dary od Societe – YouTube kanál, kde najdete mnoho zajímavých reklamních předmětů a dárků ve formě videa. Na YouTube kanálu společnosti Société najdete inspiraci na reklamní dary a pozornosti, rozhodně neváhejte se na Youtube kanál podívat. Videa dodávají výrobci i pracovníci spolešnosti Société.