Bublinkové obálky reklamní

I bublinkové obálky, které e používají k rozesílní objednáného zboží mohou sloužit jako reklamní, tak aby nalákaly další zákazníky.

Již od 300 kusů je možné si objednat individuální obálky, ve kterých zákaznící obdrží svoje zboží. Pro zákazníky je to vhodná příležitost jak ihned vědět, jaké zboží se jim doručuje.

Pěkná obálka může zaujmout kolegy nebo známé zákazníka, který se velmi rád pochlubí co pěkného si koupil a tím může získat další zákazníky pro prodejce. Určitě se vyplatí investovat pár korun do kvaltní a pěkné obálky, kterou zákazník obratem nevyhodí, ale třeba pro ni najde i jiné využití.

Bublinková obálka má kromě designové funkce, tak funkci ochranou. Obsah obálky je chráněn před poškozením a rozbytím. Také kurýři, kteří manipulují s obaálkami takto odlišnými si na ně dávají větší pozor. Lze tedy očekávat, že používáním individuálních obálek se sníží množství poškozených zásilek.

V případě zájmu o vlastní obálky, které budou reklamou a potěší příjemce nejen svým obsahe, prosím neváhejte kontaktovat firmu Société s.r.o., navštivte její web, případně jim zavolejte neho napiště email.