Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/blog.reklamnidary.cz/www/wp-content/themes/mts_schema/header.php on line 16

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/blog.reklamnidary.cz/www/wp-content/themes/mts_schema/header.php on line 16
Blikající pásek pro Vaše bezpečí

Blikající pásek pro Vaše bezpečí

Blikající páska

Chcete být ještě víc viditelní než s reflexní páskou, a to za všech světelných a klimatických podmínek? Pak Vám můžeme doporučit tuto nabídku velmi praktického dárku pro bezpečný pohyb venku.

Textilní blikající pásek má zabudované světlo, které má nastavitelné tři módy blikání. Součástí balení jsou 2 vyměnitelné CR2032 baterie. Pásek je v nabídce v pěti barvách a je opatřen plastovou přezkou a suchým zipem pro libovolné uchycení  na tělo nebo předmět, například na paži nebo nohu při Vašem pohybu na kole, běhu nebo chůzi na vozovkách a venku. Potisk Vašeho loga je možný na delší část pásku.

 

V případě, že Vás tento reklamní dar zaujal, neváhejte nás kontaktovat zde.

Nebo na Tel.: +420 225 341 300. Email: produkce@societe.cz Société s.r.o., Pod Labuťkou 1421/32, Praha 8.

Firma Société již více než 15 let poskytuje rady a cenné zkušenosti v oblasti propagačních předmětů, reklamního textilu a tiskové reklamy. Společnost Société má v sortimentu desítky tisíc reklamních darů, firemních pozorností a jiných propagačních prezentů. Poskytované portfolio služeb a reklamních předmětů společnosti Société je velice široké a různorodé. V sortimentu naleznete například papírové dary, psací potřeby, reklamní textil, ale také reklamní cukrovinky nebo reklamní nápoje. Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

 

www.textil-pro-firmy.cz , web věnovaný reklamnímu a pracovnímu textilu. Široký sortiment textilu z evropských skladů a s možností rychlého dodání. Na textil našijeme nebo ho potiskneme. Ideální volba pro firmy, které objednávají pracovní oděvy nebo reklamní textil pro svou společnost. Na webu najdete montérky, hotelový a restaurační textil, zdravotnický textil. Dále také trička, blůzy, pánské košile k potisku nebo například zimní čepice.