Bezdrátová sluchátka s pouzdrem

Bezdrátová sluchátka s pouzdrem

Bezdrátová sluchátka s pouzdrem s možností potisku (vašeho loga).

Propagační bezdrátová sluchátka s pouzdrem je možné opatřit brandingem, ideálně je možné použít tiskovou technologii tampon tisk nebo laser, obě technologie se na reklamní předmět ideálně hodí a dobře vyniknou. Sluchátka včetně krabičky jsou k dispozici ve dvou barvách. Sluchátka s automatickým párováním s pouzdrem jsou budoucností sluchátek Bluetooth®. Jak vidíte, není zde žádný drát propojující sluchátka. Sluchátka mají Bluetooth® 5.0, automatické spárování a automatické napájení. Jakmile jsou sluchátka vyjmuta z pouzdra, zapnou se a automaticky se navzájem synchronizují! Už se nemusíte snažit synchronizovat sluchátka do uší. Pouzdro také funguje jako powerbank pro sluchátka a lze jej nabíjet dodaným kabelem Micro USB. Jakmile se nabije 400 mAh baterie pouzdra, nabije sluchátka 4x od 0 do 100%. Díky více než 2 hodinám přehrávání při maximální hlasitosti na jedno nabití jsou tyto sluchátka pro každého cestovatele nutností. Ergonomický design ušních sluchátek je udržuje na místě i na cestách. Sluchátka mají vestavěné ovládací prvky hudby a duální mikrofony pro ovládání handsfree. Nabití klapek z 0-100% trvá 1,5 hodiny. Pouzdro lze nabít za méně než 1,5 hodiny. Podporuje Siri a Asistenta Google. Pracovní dosah Bluetooth® je 10 metrů (33 stop).

  • Rozměr: 2,5 x 6,2 x 6 cm
  • Materiál: ABS plast
  • Váha: 30 g
  • Barva: bílá, černá
Bezdrátová sluchátka s pouzdrem
Bezdrátová sluchátka s pouzdrem
Bezdrátová sluchátka s pouzdrem
Bezdrátová sluchátka s pouzdrem
Bezdrátová sluchátka s pouzdrem
Bezdrátová sluchátka s pouzdrem
Bezdrátová sluchátka s pouzdrem
Bezdrátová sluchátka s pouzdrem

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz je web plný reklamních předmětů a dárků. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky nebo kolegy, tak zde se můžete inspirovat. Web je strukturován, tak aby bylo možné si najít předmět, který hledáte.

www.itdary.cz – web, kde naleznete USB, powerbanky a mnoho jiných elektronických vychytávek jako například reproduktory, větráčky nebo sluchátka. Dále také hodinky, pc myši a klávesnice. Mezi poslední tak zvané gadgety patří různé typy kabelů a bez drátových reproduktorů a power bank.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Tedy skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat nebo si samy chtějí předmět vyzdobit či potisknout. Na webu naleznete nejrůznější lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral opravdu každý.

Reklamni Dary od Societe – YouTube kanál, kde najdete mnoho zajímavých reklamních předmětů a dárků ve formě videa. Na YouTube kanálu společnosti Société najdete inspiraci na reklamní dary a pozornosti, rozhodně neváhejte se na Youtube kanál podívat. Videa dodávají výrobci i pracovníci spolešnosti Société.